Z v e r c h e
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Z v e r c h e

Един по-различен форум, както за жени, така и за мъже :)
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Форумски разговори

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Алекс
Admin
Admin
Алекс


Брой мнения : 45
Registration date : 09.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 4:14 pm

Зверченце, честито Very Happy Пожелавам ти блестяща професионална реализация Very Happy Пък за РД-то, какво пък - ще празнуваш 2 пъти тази година Very Happy Smile Very Happy Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zverche.bulgarianforum.net
Елиза
Kaдидат
Kaдидат



Брой мнения : 23
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 11:18 pm

letiziq написа:
Къде изчезнахте всички?.
Елиза и ти ли си родена на 3 август 84, сега ти видях профила, защото и аз сам тогава Very Happy
Very Happy Наборчета сме с теб Wink Честито Зверченце, Успешна професионална реализация и много парички ти пожелавам Wink Летисия, ти какво работиш? Може и да си казала вече, но аз никъде не видях Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
letiziq
Kaдидат
Kaдидат
letiziq


Брой мнения : 38
Registration date : 17.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 6:33 pm

Работя в Райфаизен Банк във варна, стажант сам още, от един месец съм там.
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 11, 2007 1:21 am

http://zverche.hit.bg/start.htm Това е линка към сайта, който изработвам Smile
Дайте някоя идейка какво да включа в него Smile
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 4:26 pm

Няколко дена ме нямаше, затова не съм влизал Wink Малко се учидвам, че почти няма нови мнения Rolling Eyes Пуснах няколко нови темички - дано да ви харесат Very Happy
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 13, 2007 8:51 pm

* Нарушена точка 3 от FAQ *, къде сте всички Shocked За повече от 24 часа само 1 ново мнение Shocked Направо онемях Sad

Промяната е направена от Зверче
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 13, 2007 9:12 pm

Моля, без ругатни и споменаване на майки Exclamation Всеки такъв израз ще бъде изтрит от мнението, а при нужда и цялото мнение ще се изтрива. Няма да се толерират грубости и лоши междуличностни отношения във форума Exclamation
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 13, 2007 11:32 pm

Извинявам се на всички Embarassed Не беше нарочно и да уточня - не съм псувал и не съм споменавал ничия майка - беше просто нецензурен израз Embarassed
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 8:12 pm

Kimi, намали си малко аватара Shocked Може да е малко по-голям от другите, но не чак толкова голям Laughing
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 8:18 pm

Така, може ли Question Започвам да си мисля, че имаш нещо лично към мен Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 10:42 pm

Ами пак е голямичък, но е доста по-добре Laughing Айде остави го за сега Wink Нищо лично, това ми е работата Laughing
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 11:02 pm

Ехе, станал съм кандидат cheers Мацки, ако с такива темпове се издигам и занапред в йерархията, скоро ще ви бия всичките Laughing
Зверче, знам, че това ти е работата Wink
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 11:25 pm

Летисия, може ли да се обръщам към теб с Веси? Някак си повече ми харесва Wink
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 11:39 am

Кими Райконен написа:
Ехе, станал съм кандидат cheers Мацки, ако с такива темпове се издигам и занапред в йерархията, скоро ще ви бия всичките Laughing
Зверче, знам, че това ти е работата Wink
Лошо няма Laughing Досега не ми се е случвало всеки ден когато вляза, да има ново мнение Wink
Извинявай, че само с тоя аватар се занимавам, но пак е доста големичък Rolling Eyes Остави го за сега, но се разрови и потърси по-малка снимка Wink
Върнете се в началото Go down
letiziq
Kaдидат
Kaдидат
letiziq


Брой мнения : 38
Registration date : 17.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 6:20 pm

Кими Райконен написа:
Летисия, може ли да се обръщам към теб с Веси? Някак си повече ми харесва Wink
ok, няма проблем. Wink
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 12:51 pm

Приети сме магистратура в Техническия - София cheers
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 12:56 pm

Браво на вас - успех Wink
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 1:22 pm

Леле, пак се развихрих във форума - ако не ви е приятно казвайте, че да си туря спирачките малко, щото като почна да пиша и нямам спирачки Laughing
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 11:04 pm

Кими, пиши - лошо няма Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
letiziq
Kaдидат
Kaдидат
letiziq


Брой мнения : 38
Registration date : 17.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 7:44 pm

Нали за това е форума да пишем на воля. Аз не пиша много защото влизам само вечер и то по-рядко защото съм страшно уморена след работа, пак и имам работа в къщи. Ама мие приятно да ви чета.
Върнете се в началото Go down
letiziq
Kaдидат
Kaдидат
letiziq


Брой мнения : 38
Registration date : 17.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 2:26 pm

къде изчезнахте бе хора, никои не пише Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 1:52 am

Лети, започнах да уча в София и още нямам нет там, затова не съм писала, а за другите - идея нямам Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
letiziq
Kaдидат
Kaдидат
letiziq


Брой мнения : 38
Registration date : 17.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 8:50 am

Разбирам, и как е харесва ли ти в София. Аз преди няколко седмици бях там за 5 дни и се побърках. Много голяма лудница е там. Аз също съм от голям град, ама то тяхното движение е кошмарно не бих могла да свикна с това. Иначе има много предимства да живееш в град като София, повече възможности има. Надявам се да ти харесва там Smile
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 1:40 pm

Ами Лети, какво да ти кажа - още нямам квартира, спя при брат ми и снаха ми и ми е неудобно, а и е доста далече от студентски град, но се надявам като си намеря квартира да се оправят нещата и да ми хареса в София Wink А, обикалям и по интервюта за работа и е някакъв ад - поне за сега Rolling Eyes Дано скоро всичко да се нареди, че иначе направо незнам Sad
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 7:32 pm

Кой се върна cheers Как сте мацки Very Happy Зверче тук е трудно, но ще се устроиш не се притеснявай Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Форумски разговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумски разговори   Форумски разговори - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Форумски разговори
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Z v e r c h e :: Общи теми :: Приказки-
Идете на: