Z v e r c h e
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Z v e r c h e

Един по-различен форум, както за жени, така и за мъже :)
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 FAQ

Go down 
АвторСъобщение
Алекс
Admin
Admin
Алекс


Брой мнения : 45
Registration date : 09.08.2007

FAQ Empty
ПисанеЗаглавие: FAQ   FAQ Icon_minitimeЧет Авг 09, 2007 10:18 pm

1. Темите ви трябва да бъдат пускани в съответния раздел и да имат подобаващо заглавие, което да пояснява за какво се отнася темата. Теми, които не са на място и са с глупави заглавия се модерират или местят. Примери за лоши заглавия са "Помогнете ми", "Help", "Някой знае ли", "Кажете...", "Какво ви е мнението".
2. Постовете трябва да са "чисти" - без излишно много емотикони и без много препинателни знаци (!!!!!!,???????,!?!?!?!?!?,.........). Ако някой се увлече дотолкова с удивителните/въпросителните, че да "разтегне" форума, получава предупреждение. Използването на Caps Lock (писане само с големи букви) не е желателно!
3. Някои теми предизвикват големи страсти. Използването на нецензурни думи и изрази, псуването и заплашването на други потребители е недопустимо! Изказвания за майки, бащи и т.н., твърдо не се толерира и се трият от раз. И един съвет: не поствайте във форума нещо, което не бихте посмели да кажете в очите на човека.
4. Не се толерират спаменето и флуудът. Ако нямате мнение по темата - не пишете! Постове, съдържащи мнения от "три" думи, без аргументация ("Съгласен съм", "И аз съм с вас", "Не мога да помогна", "Ами не знам") както и такива, които не са по дадена тема или съдържат единствено усмивки, ръкопляскания и т.н., ще бъдат трити.
5. Рекламата на други форуми, сайтове или IRC се толерира по преценка на модератори цензура.


6. Старайте се да не се отклонявате от поставената тема.

Подписи и Аватари:

1. Аватарите не трябва да бъдат по-големи от 150х150 пиксела.
2. Важно: Сборът от големината на подписа и аватара не трябва да надвишава 100 кб. В противен случай те ще бъдат премахнати.
3. По преценка на модераторите, подписи които са нецензурни надписи и неморални картинки, изречения и други ще бъдат изтривани без предупреждение.
4. Постоянно връщане на един и същи подпис, който явно не е в рамките на допустимото може да доведе до предупреждение и БАН.


Политика:

1. Използването на нецензурни думи води до предупреждение на съответния юзер.
2. При набрани три предупреждения следва временен БАН. След отпадането на бана и продължаването на юзера да не се съобразява с правилата, следва незабавен и постоянен БАН.
3. Споренето и обиждането на Net-Surf Developer, Модератор или Администратор води до моментален и временен БАН. Те приемат забележки и критики, но написани в културен и човешки вид.
4. Временните банове се налагат за срок по преценка на администратор, но за не по-малко от 48 часа и не повече от 2 седмици.


Приятни мигове в нашия форум!
Върнете се в началото Go down
https://zverche.bulgarianforum.net
 
FAQ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Z v e r c h e :: Правила за поведение в INTERNET !!!-
Идете на: