Z v e r c h e
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Z v e r c h e

Един по-различен форум, както за жени, така и за мъже :)
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Когато сме му ядосани ?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Когато сме му ядосани ? Empty
ПисанеЗаглавие: Когато сме му ядосани ?   Когато сме му ядосани ? Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 4:08 pm

Как си изкарвате яда, когато се ядосате на мъжа си? Какво най-често ви дразни в него? Как се сдобрявате и лесно ли му прощавате прегрешенията?


Последната промяна е направена от на Нед Авг 19, 2007 8:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алекс
Admin
Admin
Алекс


Брой мнения : 45
Registration date : 09.08.2007

Когато сме му ядосани ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато сме му ядосани ?   Когато сме му ядосани ? Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 4:40 pm

С предишния си хващах пътя и си заминавах Rolling Eyes После, когато ми минеше се сдобрявахме Wink И така, докато ми писна и се разделихме окончателно Rolling Eyes Със сегашния още не сме имали препирни и незнам как бих реагирала Wink
Върнете се в началото Go down
https://zverche.bulgarianforum.net
Елиза
Kaдидат
Kaдидат



Брой мнения : 23
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Когато сме му ядосани ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато сме му ядосани ?   Когато сме му ядосани ? Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 6:04 pm

Крещя, той слуша и като свърша речта си, ми минава Wink
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Когато сме му ядосани ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато сме му ядосани ?   Когато сме му ядосани ? Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 9:00 pm

Елиза написа:
Крещя, той слуша и като свърша речта си, ми минава Wink
И аз съм същата Laughing , стига да му се сърдя за някоядреболия де Wink Иначе аз викам,той се защитава, скарваме се едно хубаво,няколкодена не си говорим и после се сдобряваме Wink
Върнете се в началото Go down
dany_vassileva
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 11
Registration date : 21.08.2007

Когато сме му ядосани ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато сме му ядосани ?   Когато сме му ядосани ? Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 8:43 pm

Когато съм ядосана - а това се случваше кажи-речи постоянно, понеже съм бая неуравновесена и изнервена и често без никаква причина го правех на 5 стотинки- та, крещя, викам, само си тровя здравето,атой си мълчи и никога не ми е повишавал тон,нито пък ми се е сърдел за нещо, въпреки, че е имал много поводи... Дали някой ден ще се поюроменя - не знам, надявам се.
Много е гадно когато хората се карат, особено за глупости, ако можеше никога да не си повишаваме тон с тези около нас... I love you
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Когато сме му ядосани ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато сме му ядосани ?   Когато сме му ядосани ? Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 11:18 pm

Свободен_Дух написа:
Много е гадно когато хората се карат, особено за глупости, ако можеше никога да не си повишаваме тон с тези около нас... I love you
Така си е, но всепак се случва Rolling Eyes Напрегнатото ежедневие и несигурния живот ни правят сприхави и понякога не успяваме да си сдържим нервите. Изкарваме си го не винаги на който трябва, даже почти винаги на любимия човек, съзнаваме,че не винаги той е виновен, но все пак неможем да се сдържим Rolling Eyes А и от личен опит знам, че винаги, когато се развикаме за нещо дребно, повода е съвсем друг и доста по-сериозен Wink А иначе ни търпят, защото ни обичат Very Happy Пък и ние все пак ги търпим, понякога, когато те не са кеф и викат Wink
Върнете се в началото Go down
Алекс
Admin
Admin
Алекс


Брой мнения : 45
Registration date : 09.08.2007

Когато сме му ядосани ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато сме му ядосани ?   Когато сме му ядосани ? Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 1:40 am

Свободен_Дух написа:
Когато съм ядосана - а това се случваше кажи-речи постоянно
Да не сте се разделили? Извинявам се за спама, но ми стана любопитно Wink
Върнете се в началото Go down
https://zverche.bulgarianforum.net
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Когато сме му ядосани ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато сме му ядосани ?   Когато сме му ядосани ? Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 6:24 pm

По мои наблюдения, когато жените се ядосат викат - ама абсолютно винаги викат, колкото им глас държи Shocked И обикновенно като им отговаряш се ядосват още повече, защото не са съгласни с доводите ти, а като не отговаряш пак се ядосват, защото мълчиш affraid Може ли да ми кажете, как да ви угодим Question Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Когато сме му ядосани ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато сме му ядосани ?   Когато сме му ядосани ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Когато сме му ядосани ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Z v e r c h e :: Жени :: Мъжа до нас-
Идете на: