Z v e r c h e
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Z v e r c h e

Един по-различен форум, както за жени, така и за мъже :)
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Първия път когато правихте секс с него

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Алекс
Admin
Admin
Алекс


Брой мнения : 45
Registration date : 09.08.2007

Първия път когато правихте секс с него Empty
ПисанеЗаглавие: Първия път когато правихте секс с него   Първия път когато правихте секс с него Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 4:32 pm

Колко време след като тръгнахте, правихте секс с него? Притеснявахте ли се и как беше Question
Върнете се в началото Go down
https://zverche.bulgarianforum.net
Алекс
Admin
Admin
Алекс


Брой мнения : 45
Registration date : 09.08.2007

Първия път когато правихте секс с него Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първия път когато правихте секс с него   Първия път когато правихте секс с него Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 4:35 pm

Задавам този въпрос, защото съм била само с един мъж досега и ми е притеснено Neutral
Върнете се в началото Go down
https://zverche.bulgarianforum.net
Елиза
Kaдидат
Kaдидат



Брой мнения : 23
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Първия път когато правихте секс с него Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първия път когато правихте секс с него   Първия път когато правихте секс с него Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 6:01 pm

Ами и аз съм била само с един Rolling Eyes Първия път когато бях с него, беше и първия ми път въобще, така че - да, притеснявах се Wink Беше 4 месеца след като тръгнахме Wink
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Първия път когато правихте секс с него Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първия път когато правихте секс с него   Първия път когато правихте секс с него Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 8:57 pm

Една седмица, след като тръгнахме Laughing Не съм се притеснявала и беше много хубаво Laughing Несме го планирали точно кога да правим секс за пръв път - просто така се случи - отдадохме се намомента и го направихме Cool Искам да те посъветвам, да него мислиш толкова и да не го планираш. Направи го спонтанно - така няма да има страх и притеснение Wink
Върнете се в началото Go down
Алекс
Admin
Admin
Алекс


Брой мнения : 45
Registration date : 09.08.2007

Първия път когато правихте секс с него Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първия път когато правихте секс с него   Първия път когато правихте секс с него Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 1:47 am

Зверче, лесно да се каже, ама трудно да се направи Neutral
Върнете се в началото Go down
https://zverche.bulgarianforum.net
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Първия път когато правихте секс с него Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първия път когато правихте секс с него   Първия път когато правихте секс с него Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 6:20 pm

Зверче написа:
Една седмица, след като тръгнахме Laughing Не съм се притеснявала и беше много хубаво Laughing Несме го планирали точно кога да правим секс за пръв път - просто така се случи - отдадохме се намомента и го направихме Cool Искам да те посъветвам, да него мислиш толкова и да не го планираш. Направи го спонтанно - така няма да има страх и притеснение Wink
lol! И мъжете предпочитат този вариант Exclamation Никой не обича да планира секс, все едно планира ходене на кино affraid Какъв сексс ще е това Shocked
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Първия път когато правихте секс с него Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първия път когато правихте секс с него   Първия път когато правихте секс с него Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 9:57 pm

Кими Райконен написа:
Зверче написа:
Една седмица, след като тръгнахме Laughing Не съм се притеснявала и беше много хубаво Laughing Несме го планирали точно кога да правим секс за пръв път - просто така се случи - отдадохме се намомента и го направихме Cool Искам да те посъветвам, да него мислиш толкова и да не го планираш. Направи го спонтанно - така няма да има страх и притеснение Wink
lol! И мъжете предпочитат този вариант Exclamation Никой не обича да планира секс, все едно планира ходене на кино affraid Какъв сексс ще е това Shocked
Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing
Едва ли някой го прави
Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Първия път когато правихте секс с него Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първия път когато правихте секс с него   Първия път когато правихте секс с него Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 11:34 pm

Така като четох постовете ви, май все пак има някои, които го правят Laughing
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Първия път когато правихте секс с него Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първия път когато правихте секс с него   Първия път когато правихте секс с него Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 11:50 am

Нямах предвид точно това, когато писах тоя пост Laughing
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Първия път когато правихте секс с него Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първия път когато правихте секс с него   Първия път когато правихте секс с него Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 1:00 pm

ок, щом казваш - вярвам ти Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първия път когато правихте секс с него Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първия път когато правихте секс с него   Първия път когато правихте секс с него Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първия път когато правихте секс с него
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Z v e r c h e :: Жени :: Женски проблеми-
Идете на: