Z v e r c h e
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Z v e r c h e

Един по-различен форум, както за жени, така и за мъже :)
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Професионална реализация

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алекс
Admin
Admin
Алекс


Брой мнения : 45
Registration date : 09.08.2007

Професионална реализация Empty
ПисанеЗаглавие: Професионална реализация   Професионална реализация Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 4:22 pm

По специалността си ли работите? Доволни ли сте от заплащането? Бързо и лесно си намерихте работа или беше ходене по мъките Question Как мислите - младите хора, които сега излизат от университета с диплома, имат ли реален шанс за реализация и могат ли да са конкурентоспособни? Дразни ли ви, че в повечето обяви за работа се казва, че трябва да имаш поне 2 до 5 години трудов стаж по специалността Question
Върнете се в началото Go down
https://zverche.bulgarianforum.net
Елиза
Kaдидат
Kaдидат



Брой мнения : 23
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Професионална реализация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Професионална реализация   Професионална реализация Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 11:21 pm

Ох Алекс, това е болната ми тема Crying or Very sad Не работя по специалността си, точно заради изискванията за трудов стаж Evil or Very Mad Все още не съм се отказала обаче да търся работа по специалността и да се надявам, че някъде все пак стажа няма да е от значение Wink
Върнете се в началото Go down
letiziq
Kaдидат
Kaдидат
letiziq


Брой мнения : 38
Registration date : 17.08.2007

Професионална реализация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Професионална реализация   Професионална реализация Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 6:31 pm

Аз за щастие работя по специалността си, като завърших си търсих работа 2 месеца и след това намерих. По принцип и мен моного ме дразни това, че искат стаж при положелие че ако току що си завършил няма как да имаш такъв.
Алекс не се отказвай има и работодатели, които оценяват знанията и усилията и не даржат мног на стажа, нали всели е трагнал от там. Успех
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Професионална реализация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Професионална реализация   Професионална реализация Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 9:54 pm

Аз тепърва започвам да търся работа и се надявам да намеря такава, която е по специалността ми Smile иначе това с трудовия стаж и аз го мразя Neutral
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Професионална реализация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Професионална реализация   Професионална реализация Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 11:23 pm

Ами аз в началото работех какво да е, в смисъл, бях барман, работил съм като дистрибутор, после като носач в един склад, но след две години упорстване, намерих работа която ме удовлетворява. Летисия е права, има места, където стажа не е от такова значение Wink Случва се понякога да оценят способностите ти Wink А иначе, аз висшето го уча задочно и още не съм го завършил Smile
Летисия, успех ти желая и ти пожелавам постоянен трудов договор в най-скоро време Wink
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Професионална реализация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Професионална реализация   Професионална реализация Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 11:41 am

Кими, какво работиш?
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Професионална реализация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Професионална реализация   Професионална реализация Icon_minitimeВто Май 27, 2008 1:22 pm

Аз вече започнах работа по специалността си, но половин година търсих работа Shocked Поне сега работата ми харесва и най-важното, трупам трудов стаж за по-готина работа Wink
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Професионална реализация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Професионална реализация   Професионална реализация Icon_minitimeСря Май 28, 2008 9:51 pm

Зверче написа:
Кими, какво работиш?
Търговски представител на Хенди за София, но напоследък покпивам доста по-голяма територия от София Wink
Върнете се в началото Go down
Зверче
Редовен потребител
Редовен потребител
Зверче


Брой мнения : 107
Age : 39
Registration date : 10.08.2007

Професионална реализация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Професионална реализация   Професионална реализация Icon_minitimeЧет Май 29, 2008 11:36 am

Е, от друга страна това си е сладка работа - на ден ако си в София може да проведеш 1-2 срещи и после почиваш Wink Имаш служебна кола, а и командировъчните не са малко предполагам Wink
Върнете се в началото Go down
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Професионална реализация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Професионална реализация   Професионална реализация Icon_minitimeПет Юни 06, 2008 9:10 pm

И това си е истина, ама все пак си има и лошите страни като всяка друга работа Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Професионална реализация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Професионална реализация   Професионална реализация Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Професионална реализация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Z v e r c h e :: Общи теми :: Приказки-
Идете на: