Z v e r c h e
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Z v e r c h e

Един по-различен форум, както за жени, така и за мъже :)
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Обичам те?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Кими Райконен
Редовен потребител
Редовен потребител
Кими Райконен


Брой мнения : 83
Age : 40
Registration date : 04.10.2007

Обичам те? Empty
ПисанеЗаглавие: Обичам те?   Обичам те? Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 1:15 pm

Казвате ли често тези думи? Не само на човека в който сте влюбени, а и на семейството си, родителите си, братята и сестрите си? Казват ли ви на вас често - обичам те?
Върнете се в началото Go down
letiziq
Kaдидат
Kaдидат
letiziq


Брой мнения : 38
Registration date : 17.08.2007

Обичам те? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичам те?   Обичам те? Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 7:57 pm

Чесно казано на семейството ми (маика ми, баща ми и брат ми) по рядко казвам че ги обичам. А е важно да го чуват любимите ти хора. Но на приятеля ми го казвам много често, защото наистина го чувствам, а и защото има нужда да го кажа, и тои ми казва често. Но в крайна сметка е по-важно да показваш на някой че го обичаш отколкото да му го казваш.
Върнете се в началото Go down
dany_vassileva
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 11
Registration date : 21.08.2007

Обичам те? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичам те?   Обичам те? Icon_minitimeВто Яну 22, 2008 9:55 am

Едно време го казвах на приятеля ми, после открих, че не го обичам и млъкнах. Иначе на Майка ми съм го казвала няколко пъти - в писма. Според мен трябва повече да откриваме чувствата си пред другите, били те добри или лошо чувства. За съжалени е трудно, аз сега се уча да казвам думичката благодаря.
Хей, благодаря ви, че ви има! flower
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обичам те? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичам те?   Обичам те? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обичам те?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Z v e r c h e :: Мъже :: Жени-
Идете на: